Трюмо 3
Ціна:
3.964 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 2871-01
Трюмо-3 (Пєхотін)
Компактний туалетний столик з фігурним дзеркалом, місткою тумбою, висувним ящиком та відкритими полицями.
Така конструкція призначена для зберігання парфумерії, косметики та біжутерії.
Трюмо стане невід'ємною частиною спальної кімнати кожної жінки.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
Характеристики
- Довжина: 1000 мм
Ширина: 450 мм
Висота: 1370 мм
Вага (брутто): 31,5 кг (±5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямки: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 31,5 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал корпуса | ДСП (16 мм) |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Доступні Кольори | Антрацит;Бетон;Белый;Венге темный;Орех;Крафт;Лесной Орех;Санома;Тахо;Трюфель; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1370 мм |
російська
українська