БОСТОН тумба ТВ
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Тумба РТВ «БОСТОН» меблевої фабрики «Пєхотін» чудове рішення розмістити телевізор на зручній висоті та зберігання домашнього приладдя, що саме по собі дуже комфортабельно.
Різноманітна кольорова гама дозволить вибрати необхідний варіант, що підходить для інтер'єру кімнати.
Виріб виконаний із ДСП. Кромка ПВХ, що використовується, здатна захищати поверхню від зовнішніх пошкоджень. Використання даних матеріалів збереже значну функціональність та зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Характеристики
Довжина: 920 мм
Ширина: 520 мм
Висота: 620 мм
Вага (брутто): 25 кг (±5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
МИ Пропонуємо Вам широкий вибір Тумб ТБ, які зроблять Ваш інтер'єр комфортнішим.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 25 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 920 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 620 мм |
російська
українська