МГ-6 Тумба-2
Ціна:
3 726 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 4846-01
МГ-6 Тумба-2 (Компаніт)
МГ-6 Тумба-2 Це елемент Модульної вітальні МГ-6 яка складається з кількох елементів: головна перевага у можливості підбирати окремі елементи самостійна.
Придбати можна кожен модуль окремо, залежно від ваших потреб
висота, мм: 700
ширина, мм: 1200
глибина, мм: 420
колір ДСП: Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, Дуб сонома, Німфея Альба, Венге комбі, Дуб сонома/Німфея альба
Матеріал, що ламінує ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компанит |
| Вага, кг | 45.72 кг +/-5% |
| Наявність ручок | Без ручек |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламинированное ДСП |
| Кількість дверей | 3 двери |
| Тип опор | На ножках |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый; |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 700 мм |
російська
українська