Комод К-4 + 1 (МДФ)
Ціна:
4.665 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 4052-01
К-4+1 МДФ (не производится)
Корпус та фасади виготовлені з ЛДСП + Плівковий МДФ Місткий, практичний та універсальний предмет меблів, який легко розмістить велику кількість різноманітних речей.
- Комод оснащений чотирма висувними ящиками, які розташовані одна над одною. Дану модель легко можна розмістити в будь-якій кімнаті. Велика кількість варіантів кольору дозволить вписати цей комод в будь-який інтер'єр.
розміри:
- Длина:1000 мм
- Ширина:380 мм
- Высота:868 мм
- Вес (брутто):44,5 кг (± 5%)
Характеристики
Матеріали: ЛДСП + Плівковий МДФ
Товщина ЛДСП та МДФ: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 44,5 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Белый;Венге темный;Крафт;Санома;Трюфель;Лесной Орех; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 868 мм |
російська
українська