КОМОД 5
Ціна:
3.340 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 1346-01
КОМОД-5 (Компаніт)
Комоди -це незамінний елемент меблів для дому або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів.
Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників і одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку.
Комоди в вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку.
Безліч варіантів забарвлень шпону в кожної моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як в класичному, так і в сучасному стилі.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 31.4 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шухляд |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; |
| Довжина | 803 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 891 мм |
російська
українська