Комод НС-4
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Комод НС-4 це елемент нової модульної системи "НС" від фабрики "Пєхотін", (модульна система "НС" - складається з кількох елементів: головна перевага у можливості підбирати окремі елементи самостійно).
Купити Меблі у Запоріжжі недорого ви можете як на нашому сайті, так і в наших магазинах.
виставкових залах відвідавши наші меблеві салони
Комод НС-4 на 4 ящики без ручок може використовуватись практично в будь-якій кімнаті та є універсальним елементом меблів. Така модель підійде як для вашої спальні або для дитячої, а також чудово виглядатиме у вітальні і може стати альтернативою тумби для ТБ.
Комод вирізняється стильним дизайном з використанням популярних кольорів та високою якістю матеріалів та фурнітури.
Комод НС-4 складається з чотирьох ящиків на телескопічних напрямних, що дозволить розкласти досить велику кількість речей.
Використання якісних матеріалів та фурнітури забезпечує тривалий термін експлуатації виробу.
Розміри
Довжина 800 мм
Глибина 450 мм
Висота 970 мм
Характеристики
Матеріал: ДСП, 16 мм
Напрямні: телескопічні
Край фасаду: АБС 2 мм
Можливі кольори: Антрацит+Білий; Антрацит+Тахо; Білий+Антрацит; Тахо+Антрацит; Білий;
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 36 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Тип напрямних шухляд | Телескопічні напрямні |
| Доступні Кольори | Антрацит+Білий;Антрацит+Тахо;Білий+Антрацит;Тахо+Антрацит;Білий; |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 970 мм |
російська
українська