Трюмо 5
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Комод трюмо — 5 від виробника Пехолтін виготовляється в різних кольорах ламінованого ДСП. Цей комод дуже зручний і місткий. Він має достатні та зручні розміри як для розміщення в ньому необхідного одягу та речей, так і для вашої косметики.
Комод трюмо — 5 складається з трьох великих однакових висувних ящиків і двох верхніх для різних дрібниць, а також з оригінального дзеркала та невеликої надставки зі смужками, які додають цьому комоду певний шарм. Купуючи цей комод-трюмо, ви не тільки економите, оскільки його вартість досить низька, а й купуєте досить якісні та довговічні меблі, які поєднують у собі функції та комода та трюмо.
Розміри комода:
Висота:140 см
Ширина:80 см
Глибина:45 см
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 41 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал корпуса | ДСП (16 мм) |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 1400 мм |
російська
українська