ТРЮМО-11 НАВІСНЕ
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
ТРЮМО-11 НАВІСНЕ (Компаніт)
Трюмо для спальні така ж необхідна річ, як і шафа.
Наша Компанія АБВ меблі пропонує безліч моделей трюмо різної конфігурації.
Ергономічні та елегантні трюмо відрізняються розміром, формою дзеркала, кількістю і розташуванням поличок. Кожна модель представлена в різних кольорах дерева найпопулярніших відтінків. Тому ви можете вибрати трюмо саме для вашого інтер'єру.
Розмістити у ящиках трюмо інструменти для укладання волосся, косметику і парфумерію; це практичне і розумне рішення, яке допоможе вам заощадити час на збори вранці і додасть елементи комфорту в звичайному житті.
Габаритні розміри:
- Ширина 1000 мм
- Висота 220 мм
- Глибина 325 мм
- Розмір упаковки 996х325х86 мм
- Вага 15.96 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха , Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 15.96 кг +/-5% |
| Наявність ручок | Без ручек |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Наявність дзеркала | без Зеркала |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Доступні Кольори | Венге темный;Ольха;Бук;Орех Экко;Яблоня;Дуб Сонома;Нимфея Альба; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Висота | 220 мм |
російська
українська