Комод К-5
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Комод К-5 (Пехотін)
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Місткий предмет меблів, в якому можна зберігати від великої кількості різноманітних речей, від постільних речей до дрібних дрібничок. Комод оснащений п'ятьма висувними ящиками, які розташовані одна над одною. Ця модель підійде для будь-якого приміщення. Велика кількість варіантів кольору дозволить вписати цей комод в будь-який інтер'єр.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
Характеристики
Довжина: 800 мм
Ширина: 380 мм
Висота: 900 мм
Вага (брутто): 33 кг (±5%)
- Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 33 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шухляд |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит;Бетон;Белый;Венге темный;Орех;Крафт;Лесной Орех;Санома;Тахо;Трюфель; |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 900 мм |
російська
українська