КОМОД дзеркало
Ціна:
5.826 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 3753-01
Комод-дзеркало (Компаніт)
Комоди -це незамінний елемент меблів для дому або квартири.
Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів.
Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників і одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку. Комоди в вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів.
Розміри комода:
Висота: 166 (110) см.
Глибина: 45 см.
Ширина: 100 (55) см.
Розмір упаковки:
Частина 1: 1656x450x105 мм. (Вага: 0,5 кг. +/- 5%)
Матеріали комода:
Корпус: ламіноване ДСП.
Фасад: ламіновані ДСП.
Колір комода:Бук.Венге.Вільха.Комбі.Горіх Еко.Яблуня.Дуб Сонома.Німфея Альба .
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 50.5 кг +/-5% |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Наявність дзеркала | З дзеркалом |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шухляди |
| Тип опор | На ніжках |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Венге темный+венге светлый; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1660 мм |
російська
українська