ТО-3А тумба для взуття
Ціна:
3 093 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 3727-01
Опис тумби:
Тумба під взуття ТО-3А відрізняється більш розширеної, в порівнянні з аналогічними моделями, функціональністю, забезпечуючи величезну кількість корисного простору для зручного використання в вигляді двох закриваються відсіків і висувного ящика під зберігання дрібних речей першої необхідності, а чудові візуальні параметри і багата палітра деревних фактур, істотно розширюють стилістичну універсальність тумбочки.
Розміри тумби:
- Висота: 101,6 см.
- Глибина: 40 см.
Ширина: 72,6 см.
Розмір упаковки:
Частина 1 : 1005х405х165 мм. (Вага: 30,2 кг. +/- 5%)
Матеріали тумби:
Корпус: ламіноване ДСП.
Фасад: ламіноване ДСП.
Колір тумби:
- Бук.Венге.Вільха .Горіх Еко.Яблуня.Дуб Сонома.Німфея Альба.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 30.2 кг +/-5% |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шухляда |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темній; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; Венге темний + венге світлий; |
| Довжина | 726 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1016 мм |
російська
українська