Ліжко СОНЯ-5, б / м
Ціна:
8 619 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 4026-01
Дитяча двоспальна ліжко СОНЯ-5 (Пехотін)
Ліжко СОНЯ-5 має два одиночні місця. Він ідеально підходить для дитячої спальні. Воно зручне, стильне і має цікавий дизайн.
Пара просторих ящиків під ліжком дозволить вам зберігати сплячу білизну або інші речі в безпосередній близькості. Міцний матеріал дозволить вам використовувати ліжко протягом багатьох років
Кольорова гама дає великі можливості при виборі ліжка відповідно до інтер’єру.
Характеристики
- Довжина: 1972 мм
Ширина: 834 мм
Висота: 865 мм
Вага (груба): 125 кг (± 5%)
▸ Розмір спального місця: 1900 x 800.
(Довжина х ширина, мм.)
▸ Максимальна висота матраца для нижнього ліжка 20 см.
Додатково
Матеріал: ДСП
Товщина LDSP: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0,45 мм
Кошик для матраца: безперервний щит
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 125 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Підстава під матрац: | Суцільний щит |
| Матрац в комплекті: | Ні |
| Підйомний механізм : | Ні |
| Ящики в комплекті: | Є |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 800 |
| Глибина | 834 мм |
| Висота | 865 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 800 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 1900 |
російська
українська