Ліжко "Модерн" -80
Ціна:
4 244 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 3777-01
Довжина: +2132 & nbsp; мм
Ширина: & ensp; 852 & nbsp; мм
Висота: & ensp; 800 & nbsp; мм
Розмір спального місця: & ensp; 80x200 & nbsp; см ...
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 60.75 кг +/-5% |
| Наявність короба для зберігання | Материал фасада |
| Короб для білизни: | Нет |
| Підстава під матрац: | Дно лист ДСП |
| Матрац в комплекті: | Нет |
| Підйомний механізм : | Нет |
| Ящики в комплекті: | Нет;Дополнительнвя опция; |
| Особливості* | Ящик не входит в комплектацию кровати и Заказывается дополнительно! |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый;Дуб крафт золотой;Ателье светлый; |
| Розмір спального місця | 800x2000 |
| Довжина | 2132 мм |
| Ширина | 852 мм |
| Висота | 800 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 2000 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 800 |
російська
українська