Ліжко "Класика" -160
Ціна:
6 325 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 3776-01
Довжина: & ensp; 2 042 & nbsp; мм
Ширина: & ensp; +1652 & nbsp; мм
Висота: & ensp; 860 & nbsp; мм
Розмір спального місця: & ensp; 160x200 & nbsp; см
Спальне місце: & ensp; 2-спальний ...
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 117.03 кг +/-5% |
| Наявність короба для зберігання | Материал фасада |
| Короб для білизни: | Нет |
| Підстава під матрац: | Дно лист ДСП |
| Матрац в комплекті: | Нет |
| Підйомний механізм : | Нет |
| Ящики в комплекті: | Нет;Дополнительнвя опция; |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый;Дуб крафт золотой;Ателье светлый; |
| Розмір спального місця | 1600x2000 |
| Довжина | 2042 мм |
| Ширина | 1652 мм |
| Висота | 860 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 2000 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 1600 |
російська
українська