КОМОД 2 + 3
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
КОМОД-2+3 (Компанит)
Комоди -це незамінний елемент меблів для дому або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів. Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників і одягу.
Комод необхідний в дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку. Комоди в вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку.
Безліч варіантів забарвлень шпону в кожної моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як в класичному, так і в сучасному стилі.
Ширина: 810 мм.
Висота: 828 мм.
Глибина: 417 мм.
Розмір упаковки: КОМОД 2 + 3 (817х417х182 мм.)
Вага: 31 кг. + / - 5%
Матеріал: ламіновані ДСП.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 31 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шухляд |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; |
| Довжина | 810 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Висота | 828 мм |
російська
українська