Вітальня Кватро
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Вітальня Кватро від популярного українського бренду Gerвor. Цей сучасний комплект меблів ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, завдяки своєму універсальному кольоровому
Крім цього, комплект включає в себе LED-підсвітку для вітрин, яка додасть затишок і виділить ваші кращі декоративні елементи.
Вітальня КВАТРО – сучасний компактний комплект меблів у вітальню від фабрики Gerbor-холдiнг. Відповідає своїй назві та сучасним тенденціям дизайну меблів. Виглядає цікаво та динамічно в будь-якому інтер'єрі. Комплектується пiдсвiткою.
Колір Бетон ательер/нимфеа альба/бетон ательер; Бетон ательер/нимфеа альба/нимфеа альба; Дуб сонома/нимфеа альба/дуб сонома; Дуб сонома/нимфеа альба/нимфеа альба; Венге магия
Розміри: шир./вис./гл. – 200/190/40,5 см.
Стінка КВАТРО Гербор сонома складається з модулів:
Тумба ТВ – 1 шт.
шир./вис./гл. – 200/30/40,5 см, двi відчинені ніші, двоє відкидних дверей;
Стелаж навісний – 1 шт.
шир./вис./гл. – 70/97/28 см, одні двері, дві відкриті скляні полиці;
Панель із двома полицями – 1 шт.
шир./вис./гл. – 130/97/22 см.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Гербор (Gerbor) |
| Підсвічування | У комплекті LED підсвічування для вітрини |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Бетон ательєр+Німфея альба+Бетон ательєр; Бетон ательєр+Німфея альба+Німфея альба; Дуб сонома+Німфея альба+Дуб сонома; Дуб сонома+Німфея альба+Німфея альба; Венге магия |
| Довжина | 200 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 190 см |
російська
українська