Вітальня ЕЛІЯ / ELIA дуб сонома / дуб сонома з підсвічуванням
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
В модульную систему входит:
Стінка у вітальню ЕЛІЯ / ELIA БРВ ДУБ СОНОМА від ТМ ВМК (БРВ)
Стінка відноситься до розряду самих покупних і ходових меблів. Функціональна стінка Елія від RW наділена якостями скандинавського та лофтового стилю, від чого має легке безперервне. М'якість ліній та стиль полиць радіють воротам.
Вас також допоможе створення романтичного настрою в квартирі завдяки LED-підсвічуванню.
Виробляється з ламінованої ДСП у кольорі дуб сонома з яскраво вираженою текстурою деревного малюнка.
Характеризується лаконічним дизайном, масивними формами, строгими прямими лініями та довгими металевими ручками. Комплектується підсвічуванням.
Розміри: шир./вис./гл. – 284/195/45 див.
Стінка ЕЛІЯ ВМК складається з модулів:
- Вітрина висока REG2D2W – 1 шт.
дві скляні та дві глухі двері, у відділеннях праворуч по дві скляні полиці, у лівих відділеннях – по дві полиці;
Тумба ТВ RTV2S – 1 шт.
дві ящики, чотири відкритих відділення;
Вітрина-надставка NAD1D1W – 1 шт. Одна скляна і одна глуха двері, зліва – дві скляні полиці, у правому відділенні – дві полиці;
Панель з двома полицями POL/202 – 1 шт.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | ВМК (БРВ) |
| Підсвічування | У комплекті LED підсвічування до вітрин |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Дуб сонома |
| Довжина | 284 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 195 см |
російська
українська