Вітальня ЕЛЕГАНТ / ELEGANT (кашемір/дуб ліворно)+підсвічування
Ціна:
29.116 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:ВМК (БРВ)
Артикул: 8704-01
Вітальня ЕЛЕГАНТ / ELEGANT (кашемір/дуб ліворно)+підсвічування української меблевої фабрики ВМК виконане в сучасному стилі.
Вдале поєднання елегантності, розкоші, гармонійності форм створить відчуття затишку у будь-якому інтер'єрі.
Габаритні розміри: шир./вис./глиб.: 324/212/42 см.
Основні кольори: дуб ліворний/кашемір.
Оснащений LED-підсвічуванням.
Розмір модулів
Вітрина висока Д-58.5 Г-42.5 В-210;
Вітрина низька - Д-100 Г-42.5-153.6;
Тумба під ТВ – Д-168.5 Г-42.5 В-55.8
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | ВМК (БРВ) |
| Наявність ніжок | Есть |
| Наявність ручок | Есть |
| Особливості* | Продается только комплектом |
| Підсвічування | В комплекте LED подсветка для витрин и тумбы под ТВ |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Кашемир+дуб леворно |
| Довжина | 324 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 212 см |
російська
українська