Вішалка В-1
Ціна:
1.015 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 5652-01
Вішалка В-1 компактна і функціональна, тому органічно доповнить будь-який інтер'єр вашого передпокою.
Вішалка складається з кількох об'єднаних панелей ЛДСП, завдяки чому на ній можна з легкістю розмістити верхній одяг кількох людей.
- Ширина 480 мм
- Висота 1000 мм
- Глибина 32 мм
- Розмір упаковки
- 1002х140х67 мм.
- Вага 5.2 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 5.2 кг +/-5% |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 480 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Висота | 1000 мм |
російська
українська