Тумба 600 Маріо
Ціна:
2 359 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Світ Меблів
Артикул: 9154-01
Тумба 600 Маріо від Світ Меблів - це елемент Модульної системи Маріо, яка виконана в сучасному мінімалістичному стилі.
Кожен елемент Дитячих модульних меблів Маріо продається окремо та підходить як для кімнати дівчинки, так і для кімнати хлопчика.
Тумба 600 Маріо тумба містить два закриті відділення для зберігання речей.
Ручки відсутні, їх функцію виконують вирізи, що фрезеруються на фасадах.
Розміри:
Довжина: 60 см
Висота: 86,5 см
Глибина: 41,6 см
Кольори:
Корпус ДСП – Кашемір.
Фасади ДСП – Кашемір.
Вставки ДСП – Дуб сонома.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Світ Меблів |
| Наявність ручок | відсутні, їх функцію виконують фрезеровані на фасадах виїмки |
| Особливості* | тумба містить два закриті відділення |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Тип опор | ніжки |
| Доступні Кольори | Кашемір / Дуб сонома |
| Довжина | 86,5 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 41,6 см |
російська
українська