Трюмо 7 новинка
Ціна:
5.143 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 4070-01
Трюмо-7 (Пєхотін)
Компактний туалетний столик із зеркалом та висувними ящиками, що робить користування косметикою та аксесуарами дуже зручним. Крім того, воно допомагає підтримувати порядок у кімнаті. Така модель зможе гармонійно вписатись у невелику кімнату і стане гарним доповненням до інтер'єру.
Меблі доставляються у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
Характеристики
Довжина: 1000 мм
Ширина: 380 мм
Висота: 1300 мм
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Ніжки: Ясень
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 33 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал корпуса | ДСП (16 мм) |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Тип опор | Маcив дерева |
| Доступні Кольори | Антрацит;Бетон;Белый;Венге темный;Орех;Крафт;Лесной Орех;Санома;Тахо;Трюфель; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1300 мм |
російська
українська