Трюмо-6
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Трюмо-6 (Компаніт)
Трюмо для спальні така ж необхідна річ, як і шафа.
НАША Компанія АБВ меблі пропонує безліч моделей трюмо різної конфігурації.
Ергономічні та елегантні трюмо відрізняються розміром, формою дзеркала, кількістю і розташуванням поличок. Кожна модель представлена в різних кольорах дерева найпопулярніших відтінків. Тому ви можете вибрати трюмо саме для вашого інтер'єру.
Розмістити у ящиках трюмо інструменти для укладання волосся, косметику і парфумерію це практичне і розумне рішення, яке допоможе вам заощадити час на збори вранці і додасть елементи комфорту в звичайному житті.
Габаритні розміри:
Ширина 1300 мм.
Висота: 1300 мм.
Глибина: 460 мм.
Розмір упаковки: трюмо-6 (1295х565х115мм.)
Вага: 49,6 кг. +/- 5%
Матеріал: ламіновані ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха , Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 49.6 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Наявність дзеркала | із Дзеркалом |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шухляди |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 1300 мм |
російська
українська