трюмо 2
Ціна:
4.628 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 2870-01
- Трюмо-2 (Пєхотін)
Компактний туалетний столик з зеркалом у вигляді арки, двома тумбами з поличками та двома висувними ящиками.
Під зеркалом розташована відкрита поличка. Таку конструкцію використовують для нанесення макіяжу, укладання зачіски та догляду за шкірою обличчя.
У ній також можна зберігати парфумерію, косметику та біжутерію. Цей елемент меблів виконує не лише функціональну, а й декоративну роль, прикрашаючи інтер'єр кімнати.
Характеристики
Довжина: 1160 мм
Ширина: 380 мм
Висота: 1270 мм
Вага (брутто): 45 кг (±5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
- Меблі доставляються у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 45 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Матеріал корпуса | ДСП (16 мм) |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Доступні Кольори | Антрацит;Бетон;Белый;Венге темный;Орех;Крафт;Лесной Орех;Санома;Тахо;Трюфель; |
| Довжина | 1160 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1270 мм |
російська
українська