Т-6 тумба для взуття
Ціна:
4 370 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 4064-01
Тумба для взуття Т-6 (Пєхотін)
Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Тумба для взуття, яка містить чотири відкидні
дверцята з відділеннями для взуття, дві висувні ящики на роликових напрямних, над ящиками розташовані відкриті полиці.
Така модель допоможе раціонально використовувати наявну площу приміщення.
Великий вибір у комбінації кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Характеристики
Довжина: 1186 мм
Ширина: 340 мм
Висота: 1135 мм
Вага (брутто): 50 кг (±5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 50 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Особливості* | Використовується взуттєвий механізм (2 к-ти). |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 4 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1186 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 1135 мм |
російська
українська