Т-3 тумба для взуття
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Тумба для взуття Т-3 – особливість цієї тумби – це дзеркало, повноцінне дзеркало.
Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Тумба для взуття, яка містить два відділення для взуття з відкидними дверцятами, висувний ящик та тумбу з дверцятами та дзеркалом.
Така конструкція – ідеальний варіант для максимально повного залучення площі приміщення.
Великий вибір у комбінації кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр
Характеристики
Довжина: 600 мм
Ширина: 360 мм
Висота: 1925 мм
Вага (брутто): 38 кг (±5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 38 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Особливості* | Використовується взуттєвий механізм (1 к-т). |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 3 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шухляда |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Антрацит+Белый;Венге темный+Дуб светлый;Венге темный+Крафт;Венге темный+Санома;Орех+Санома;Тахо+Белый;Венге темный;Крафт;Санома; |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 1925 мм |
російська
українська