СУ-2 стол кутовий комп'ютерний
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
СУ-2 стіл кутовий комп'ютерний (Компаніт)
Цей стіл ідеально підходить для будь-якого приміщення, а також зручний як для школяра, так і для професійного робітника.
Передбачено місце для системного блоку та монітора. Висувна полиця для клавіатури дозволяє заощадити місце на письмовому столі.
Різноманітність кольору популярних порід дерева дозволить вибрати стіл, що відповідає інтер'єру приміщення.
висота, мм: 736+116
ширина, мм: 1200
глибина, мм: 1000
Розмір упаковки СУ-2: 1200 х 1000 х 70 мм.
Вага: 36,2 кг.
колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх, Яблуня, Дуб сонома
Матеріал: ламіноване ДСП 16 мм., ПВХ кромка 0,5 мм., металеві ручки з хромовим покриттям, ящики на роликових напрямних.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 36.2 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шухляди |
| Форма | Кутовий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 852 мм |
| Сторона кута | НЕ Взаємозамінний |
російська
українська