Табурет Т-3
Ціна:
1.014 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 5610-01
Табурет Т-3 (Компаніт)
Ширина 360 мм
Висота 420 мм
Глибина 330 мм
Розмір упаковки 410x333x110 мм
Вага 5.2 кг +/-5%
Матеріал ламіноване ДСП
оббивний матеріал: тканина та шкірозамінник
колір оббивного матеріалу:
тканина- Бостон Браун, Бостон Голд, Бостон Грей, Бостон Шоколад, Коса Коричева,
шкірозамінник- Бордо, Бронза, Рудий, Сірий, Слонова кістка
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 5.2 кг +/-5% |
| Наявність короба для зберігання | Материал фасада |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Венге темный+венге светлый; |
| Довжина | 360 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал оббивки: | Эко-кожа;Ткань; |
російська
українська