Стіл письмовий Юніор
Ціна:
2 645 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 2891-01
Письмовий стіл "Юніор" - класичний варіант для офісу чи робочого місця школяра.
Простий дизайн впишеться в будь-який інтер'єр та доповнить його комфортом.
Письмовий стіл "Юніор" вміщує дві висувні ящики на роликових напрямних, відкриту нішу. Декорований фасад подовженими металевими ручками.
Характеристики
Довжина: 1000 мм
Ширина: 600 мм
Висота: 750 мм
Вага (брутто): 29,5 кг (± 5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Кромка основна: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Край додатковий: ABS
Товщина ABS: 2 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 29,5 кг (±5%) |
| Тип столу | Письмовий |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
російська
українська