Стіл письмовий Гранд
Ціна:
5 941 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 2878-01
Письмовий стіл "Гранд" меблевої фабрики "Пєхотін" допоможе зробити Ваш інтер'єр різноманітнішим за невисоку ціну. Дозволить зручно розмістити письмове приладдя.
Виріб має конструкцію зі столу та пеналів з висувними ящиками, відкритими та прихованими нішами.
Серед переваг можна виділити різну колірну гаму, вибір якої не впливає на вартість. Корпус та фасад виготовлені з ДСП.
Характеристики
Довжина: 1405 мм
Ширина: 600 мм
Висота: 750 (1680) мм
Вага (брутто): 71 кг (± 5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Кромка основна: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Край додатковий: ABS
Товщина ABS: 2 мм
Напрямні: Роликові
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 71 кг (±5%) |
| Тип столу | Письмовий |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1405 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 (1680) мм |
російська
українська