Стіл комп'ютерний Паралель
Ціна:
3 598 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 2842-01
Письмовий стіл «Прараллель» меблевої фабрики «Пєхотін» чудове рішення для оформлення багатофункціонального інтер'єру кімнати, допоможе заощадити простір, створить комфорт та зручність для сидячої роботи.
Різноманітна кольорова гама дозволить вибрати необхідний варіант, що підходить для інтер'єру приміщення.
Характеристики
Довжина: 1180 мм
Ширина: 600 мм
Висота: 750 (1000) мм
Вага (брутто): 46 кг (± 5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Кромка основна: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Край додатковий: ABS
Товщина ABS: 2 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 46 кг (±5%) |
| Тип столу | Комп'ютерний |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шухляда |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит+Білий;Венге темний+Дуб світлий;Венге темний+Крафт;Венге темний+Санома;Горіх+Санома;Тахо+Білий;Венге темний;Крафт;Санома; |
| Довжина | 1180 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 (1000) мм |
російська
українська