СТІЛ-КНИЖКА-5 МІНІ
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Якщо ви із задоволенням приймаєте у себе вдома рідних і друзів, то розкладний стіл книжка вам просто необхідний. Компанія КОМПАНІТ пропонує різні типорозміри розкладних столів в основних кольорах традиційних, темних і червоних порід дерева. Завдяки компактним розмірам, стіл книжка в зібраному вигляді займає не більше & frac14; & mdash; & frac12; м.кв. площі кімнати. А в розкритому стані за столом можуть комфортно розміститися 10-12 осіб. Приховані всередині столу полки і висувні ящики зручні для зберігання столових приладів. Стіл книжку також можна використовувати в якості письмового або комп'ютерного столу. P>
Габаритні розміри: strong> p>
Ширина: 600 мм. P>
Висота: 500 мм. p>
Глибина: 182 мм. p>
В розкладеному вигляді: тисячі п'ятьдесят-вісім мм. p>
Розмір упаковки: strong> & nbsp; стол- КНИЖКА-5 МІНІ & mdash; 602х455х80 мм. P>
Вага: strong> & nbsp; 10,4 кг. +/- 5% p>
Матеріал: strong> & nbsp; ламіновані ДСП. P>
Колір ДСП: strong> & nbsp; Бук, Венге, Вільха , Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба. p>
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 10.4 кг +/-5% |
| Особливості* | Стіл у розгорнутому вигляді 1058мм |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Висота | 500 мм |
російська
українська