Стінка ТВ ВЕРОНА
Ціна:
7 718 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 4115-01
Вітальня Стінка ТВ ВЕРОНА Пєхотін – красиві та стильні меблі для оформлення інтер'єру, представлена до уваги стінка до зали доповнить його та зробить більш функціональним. Оригінальності дизайнерського рішення надає комбінація строгих форм виробу та стильної фурнітури.
Вітальня виготовляється в різних колірних рішеннях, завдяки чому можна вибрати варіант, який максимально гармонійно впишеться в інтер'єр.
Характеристики
Довжина: 1600 мм
Ширина: 400 мм
Висота: 1935 мм
Вага (брутто): 91 кг (± 5%)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 91 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Форма | Пряма |
| Доступні Кольори | Антрацит+Білий; Антрацит+Тахо; Бетон+Білий; Санома+Білий; Санома+Горіх; Тахо+Антрацит; Тахо+Білий; Горіх+Санома; Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1935 мм |
російська
українська