Пенал П-6
Ціна:
3.356 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 7890-01
В модульную систему входит:
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 36,5 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Наявність ручок | З ручками |
| Особливості* | Можливе складання у дзеркальному відображенні. |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Висота | 1886 мм |
російська
українська