Шафа КШ-1
Ціна:
3.276 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 1546-01
Шафа КШ-1 (Компаніт)
Відмінна, недорога Книжкова шафа, в якій можна зберігати не тільки книги, а й різні дрібниці.
Шафа КШ-1 Містить п'ять відкритих полиць. Він підійде як для дому, так і для офісного приміщення.
висота, мм: 1950
ширина, мм: 612
глибина, мм: 448
вага, кг: 44,4
розмір упаковки, мм: 1960х450х85
колір ДСП: Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, Дуб сонома, Венге
Шафа КШ-1 модель книжкової шафи виготовлена з ламінованого ДСП. Торці оброблені кромкою АБС завтовшки 2 мм.
Різноманітна палітра кольорів дає можливість вибрати приємний погляду відтінок, що підходить до існуючої ситуації
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компанит |
| Вага, кг | 39 кг +/-5% |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламинированное ДСП |
| Форма | Прямой |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый; |
| Довжина | 612 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Висота | 1950 мм |
російська
українська