Шафа-15
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Шафа-15 (Компаніт)
Недорогий шафа лаконічного дизайну, в стилі мінімалізм, пропонує фабрика Компанит.
Такі меблі хороша в спальні, дитячої, домашньому кабінеті або офісному приміщенні. Установка цієї шафи і в передпокої буде до місця.
Матеріал вироби - міцна, сучасна ДСП, стійка до перепаду температури або вологи в приміщенні. Догляд за такими меблями нескладний, досить сухий тканини і полірувального засобу.
Шафа має зручне наповнення:
- За лівої орної дверцятами розташовані чотири полки, де можна зберігати постільні приналежності, складену одяг або інші потрібні власникам речі;
- За центральної і правої дверцятами розташована штанга для одягу на плічках і полку для головних уборів над нею.
Компактні розміри з шириною 120 см і висотою 195 см дають можливість встановити ці меблі Компанит в приміщеннях будь-якої площі. < / p>
Шафа-15 (Компаніт) має невисоку ціну при цілком гідній якості, строго контрольованому фабрикою. Екологічна чистота матеріалу дозволяє встановити його навіть в дитячій кімнаті або в кімнаті літніх людей без шкоди для здоров'я людини.
висота, мм: 1950
ширина, мм: 1200
глибина, мм: 464
матеріал: ламіноване ДСП
розмір упаковки ч.1, мм: 1952х450х98
розмір упаковки ч.2, мм: 1889х399х57
Шафа-15 (Компаніт) можна придбати в такій палітрі кольорів:
Дуб сонома; Бук; Яблуко; Вільха; Горіх; Німфея альба; Венге комбі; Дуб комбі (Дуб сонома / Німфея альба).
Різноманітна палітра кольорів дає можливість вибрати приємний погляд відтінок, що підходить до існуючої обстановки
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 85.77 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Наявність дзеркала | Без дзеркала |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 464 мм |
| Висота | 1950 мм |
російська
українська