Шафа-12
Ціна:
4 454 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 3733-01
Шафа-12 (Компаніт)
висота, мм: 1950
ширина, мм: 600
глибина, мм: 464
розмір упаковки, мм: 1951х455х90
матеріал: ламіноване ДСП
Шафа - 13 можна придбати в такій палітрі кольорів:
Дуб сонома; Бук; Яблуко; Вільха; Горіх; Німфея альба; Венге комбі; Дуб комбі (Дуб сонома / Німфея альба).
Різноманітна палітра кольорів дає можливість вибрати приємний погляд відтінок, що підходить до існуючої обстановки
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 49.44 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Наявність дзеркала | Без дзеркала |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 464 мм |
| Висота | 1950 мм |
російська
українська