Письмовий стіл Інтеграл
Ціна:
3 964 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 2880-01
Письмовий стіл "Інтеграл" меблевої фабрики "Пєхотін" допоможе зробити Ваш інтер'єр різноманітнішим за невисоку ціну. Стіл має незвичайну форму - стільниця вбудована в книжкову шафу з безлічі відкритих полиць.
Серед переваг можна виділити різну колірну гаму, вибір якої не впливає на вартість.
Характеристики
Довжина: 1000 мм
Ширина: 630 мм
Висота: 750 (1800) мм
Вага (брутто): 47,5 кг (±5%)
▸ Можливе збирання у дзеркальному відображенні.
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Кромка основна: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Край додатковий: ABS
Товщина ABS: 2 мм
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 47,5 кг (±5%) |
| Тип столу | Письмовий |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Особливості* | Можлива збірка в дзеркальному відображенні. |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Форма | Кутовий |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Висота | 750 (1800) мм |
російська
українська