Табурет Т-6 АБС
Ціна:
819 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 5607-01
Табурет Т-6 АБС (Компаніт)
Сидіння обробленно кромкою АБС-2мм
- Ширина 360 мм
- Висота 414 мм
- Глибина 330 мм
- Розмір упаковки 410x333x80 mm
- Вага 5.12 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 5.12 кг +/-5% |
| Наявність короба для зберігання | Материал фасада |
| Особливості* | Сиденье торцовано кромкой АБС-2мм |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Венге темный+венге светлый; |
| Довжина | 360 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 414 мм |
| Матеріал оббивки: | Эко-кожа;Ткань; |
російська
українська