МАГНОЛІЯ стіл журнальний
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Журнальний стіл «МАГНОЛІЯ» – стильний, оригінальний стіл виробництва української меблевої фабрики «Пєхотін».
Незвичайний дизайн і гармонійний колір роблять цей предмет меблів чудовим доповненням вітальні в сучасному стилі.
Широка кольорова гама дозволить підібрати варіант, що підходить для інтер'єру приміщення.
Стіл займає трохи місця, але досить місткий. Частина стільниці виготовлена з прозорого скла.
Виріб виконаний з якісної ДСП та ламінованого МДФ, а кромка ПВХ, що використовується, захищає від зовнішніх пошкоджень, що дозволить зберегти не тільки функціональність, а й зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років. Можливий варіант виготовлення лише з ДСП.
Характеристики
- Довжина: 1000 мм
Ширина: 600 мм
Висота: 520 мм
Вага (брутто): 11 кг (± 5%)
Додатково
Матеріали: ЛДСП + Плівковий МДФ
Товщина ЛДСП та МДФ: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 11 кг (±5%) |
| Тип столу | Журнальний |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Особливості* | Зі склом |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Форма | Овальний |
| Доступні Кольори | Антрацит+Білий;Венге темний+Дуб світлий;Венге темний+Крафт;Венге темний+Санома;Горіх+Санома;Тахо+Білий;Венге темний;Крафт;Санома; |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 520 мм |
російська
українська