БРИЗ Ліжко 2-х ярусна
Ціна:
8.994 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 1365-01
Біля однієї третини всього часу людина витрачає на сон. Тому якість життя визначається не тільки рівнем зарплати, маркою автомобіля і можливістю цікаво провести дозвілля. Ваш настрій щоранку залежить від того, наскільки комфортно і довго ви спали.
В асортименті компанії КОМПАНІТ широкий вибір одно- і двоспальних ліжок, які не тільки забезпечать вам приємний, здоровий сон, а й чудово впишуться в інтер'єр вашої спальні.
Для дитячої кімнати можна підібрати двоярусне Ліжко з висувними ящиками для зберігання речей.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 96.2 кг +/-5% |
| Короб для білизни: | Нет |
| Підстава під матрац: | Дно лист ДСП |
| Матрац в комплекті: | Нет |
| Підйомний механізм : | Нет |
| Ящики в комплекті: | Есть |
| Особливості* | Возможность сборки как левой, так и правой |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый;Дуб крафт золотой;Ателье светлый; |
| Розмір спального місця | 700x1900 |
| Довжина | 2092 мм |
| Ширина | 744 мм |
| Висота | 1670 мм |
російська
українська