Ліжко двоярусне Дует-3
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Ліжко двоярусне Дует-3 (Пєхотін)
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Міцне та надійне дитяче двоярусне ліжко з двома зручними спальними місцями, розташованими один над одним, ящиками для речей та зручними вертикальними сходами.
Між поверхнями поверхів достатньо місця для того, щоб дитина могла рівно сидіти на першому поверсі. Така конструкція відмінно впишеться в сучасний інтер'єр і через свою функціональність може стати ланкою, що об'єднує все приміщення.
Ліжко двоярусне Дует-3 порадує простим, лаконічним дизайном та високою якістю виготовлення. Стандартні сходи з хромованими поперечинами відрізняються надійністю експлуатації. Бортики на другому поверсі призначені для безпечного сну, що унеможливлює падіння з другого ярусу. Дві місткі ящики допоможуть підтримати порядок у дитячій кімнаті, сховати іграшки чи інші речі.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
Характеристики
Довжина: 1970 мм
Ширина: 900 мм
Висота: 1600 мм
Вага (брутто): 117,5 кг (±5%)
▸Розмір спального місця: 1900 х 700.
(Довжина х ширина, мм.)
Додатково
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 16 мм
Край: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.45 мм
Основа під матрац: Суцільний щит
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Пєхотін |
| Вага, кг | 117,5 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Підстава під матрац: | Суцільний щит |
| Матрац в комплекті: | Ні |
| Підйомний механізм : | Ні |
| Ящики в комплекті: | Є |
| Особливості* | Можливе складання у дзеркальному відображенні. |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Антрацит; Бетон; Білий; Венге темний; Горіх; Крафт; Лісовий Горіх; Санома; Тахо; Трюфель; |
| Довжина | 700 |
| Глибина | 928 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 700 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 1900 |
російська
українська