Ліжко НАВІГАТОР новинка
Ціна:
10.968 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Пехотин
Артикул: 7880-01
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Пехотин |
| Вага, кг | 83 кг (±5%) |
| Кромка | ПВХ (0.45 мм) |
| Підстава під матрац: | Суцільний щит |
| Матрац в комплекті: | Нет |
| Підйомний механізм : | Нет |
| Ящики в комплекті: | Ні |
| Наявність ручок | С ручками |
| Особливості* | Возможна сборка в зеркальном отображении. |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ДСП (16 мм) |
| Доступні Кольори | Бетон+Белый;Санома+Белый;Санома+Орех;Санома+Трюфель;Тахо+Антрацит;Тахо+Белый;Антрацит;Бетон;Белый;Венге темный;Орех;Крафт;Лесной Орех;Санома;Тахо;Трюфель; |
| Довжина | 1935 мм |
| Глибина | 1320 мм |
| Висота | 1735 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 800 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 1900 |
російська
українська