Шафа-7
Ціна:
13.143 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 1553-01
Компанія КОМПАНІТ представляє великий вибір моделей шаф для будинку. Інтер'єр житлових приміщень, спалень неможливо уявити без містких, акуратних систем зберігання. Наша компанія випускає книжкові шафи і шафи для одягу. Всі моделі мають різні габарити і комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для передпокою або спальні. У них можна помістити верхній одяг і взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати простір кімнати або вітальні максимально ефективно. Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення зони бібліотеки в вітальні.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компанит |
| Вага, кг | 147.8 кг +/-5% |
| Наявність ручок | С ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Наявність дзеркала | с Зеркалом |
| Матеріал корпуса | ламинированное ДСП |
| Кількість дверей | 4 двери |
| Тип напрямних шухляд | Роликовые направляющие |
| Кількість висувних ящиків | 2 ящика |
| Тип опор | На ножках |
| Форма | Прямой |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый; |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Висота | 2176 мм |
російська
українська