ПОЛИЦЯ П-21
Ціна:
858 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 5658-01
Пропонуємо Вашій увазі величезний вибір настінних полиць.
Вони прикрашають інтер'єр вашого будинку, квартири чи офісу. Книги, сувеніри, фото чи квіти тепер будуть на своїх місцях, а вас радуватиме затишок та комфорт.
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
- Ширина 1300 мм
- Висота 200 мм
- Глибина 216 мм
- Розмір упаковки 1302x200x50 mm
- Вага 7.56 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 7.56 кг +/-5% |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба; Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Висота | 200 мм |
російська
українська