МГ-1 Тумба ТВ
Ціна:
3 794 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 3791-01
МГ-1 Тумба ТВ (Компаніт)
Тумба під МГ-1 Тумба ТВ має два висувних ящика на роликових напрямних і дві відкриті полички.
Розміри тумби:
Висота: 43 см.
Глибина: 40 см.
Ширина: 190 см.
Розмір упаковки:
Частина 1: 1900х400х85 мм.
Матеріали тумби:
Корпус : ламіноване ДСП.
Фасад: ламіновані ДСП.
Колір тумби:Бук.Вільха.Комбі.Горіх Еко.Яблуня.Дуб Сонома.Німфея Альба .Дуб Сонома / Німфея Альба.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 41.74 кг +/-5% |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шухляди |
| Тип опор | На ніжках |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 1900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |
російська
українська