Шафа КШ-9
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Шафа КШ-9 (Компаніт)
Відмінна, недорога, невисока, Книжкова шафа, в якій можна зберігати не тільки книги. Він підійде як для дому, так і для офісного приміщення. Встановлення цієї шафи і в передпокій буде теж доречним.
У ньому два відділи, один із закритою полицею, інший із двома полицями за скляними дверцятами.
висота, мм: 1950
ширина, мм: 350
глибина, мм: 366
вага, кг: 32,3
розмір упаковки, мм: 1956х352х72
колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх, Яблуня, Дуб сонома
Матеріал: ламіноване ДСП, кромка ПВХ, металеві ручки з хромовим покриттям.
Різноманітна палітра кольорів дає можливість вибрати приємний погляду відтінок, що підходить до існуючої ситуації
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 28.1 кг +/-5% |
| Наявність ручок | З ручками |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Яблуко; Вільха; Венге Темний; Бук; Німфея Альба; Дуб Сонома; Горіх Екко; Дуб санома + Німфея Альба;Венге темний+венге світлий; |
| Довжина | 350 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Висота | 1950 мм |
російська
українська