Ліжко Стиль-160
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Ліжко Стиль-140 від фабрики Компаніт
Біля однієї третини всього часу людина витрачає на сон. Тому якість життя визначається не тільки рівнем зарплати, маркою автомобіля і можливістю цікаво провести дозвілля.
Ваш настрій щоранку залежить від того, наскільки комфортно і довго ви спали. В асортименті компанії КОМПАНІТ широкий вибір одно- і двоспальних ліжок, які не тільки забезпечать вам приємний, здоровий сон, а й чудово впишуться в інтер'єр вашої спальні.
Для дитячої кімнати можна підібрати двоярусне Ліжко з висувними ящиками для зберігання речей.
Габаритні розміри:
Ширина: 1 644 мм.
Висота: 766 мм.
Глибина: 2133 мм.
Проріз під матрац 2010х1610х60 мм.
Розмір упаковки:
Ліжко Стиль-160 -2010х542х130 мм.
Вага: -82,38 кг. +/- 5%
Матеріал: -ламіновані ДСП.
Колір ДСП: Бук; Вільха;Горіх Екко;Яблуня;Дуб Сонома;Німфея Альба;Венге Комбі;
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 82.38 кг +/-5% |
| Наявність короба для зберігання | Материал фасада |
| Короб для білизни: | Нет |
| Підстава під матрац: | Дно лист ДСП |
| Матрац в комплекті: | Нет |
| Підйомний механізм : | Нет |
| Ящики в комплекті: | Нет |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый;Дуб крафт золотой;Ателье светлый; |
| Розмір спального місця | 1600x2000 |
| Довжина | 2133 мм |
| Ширина | 1644 мм |
| Висота | 766 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 2000 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 1600 |
російська
українська