Ліжко "Класика" -80
Ціна:
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Фабрика Компанит випускає великий асортимент різноманітних меблів, в тому числі і недорогі, але якісні меблі, зокрема ліжка.
Звертаємо вашу увагу на оригінальну модель полуторним ліжка, яка цілком підійде в невелику спальню або любителям просторих спальних місць для однієї людини.
Виріб має досить високе узголів'я прямокутної форми із закругленими кутами і ідентичне изножье. Для запобігання ковзання і тертя матраца передбачені невеликі бортики. Зручне опціонну пропозиція дозволить придбати два або чотири висувних ящика для зберігання постільних речей або інших потрібних вам речей.
Підприємство Компанит виробляє меблі не тільки в однотонні кольори, але і в комбіновані. На ваш вибір існує можливість забарвлення в тандеми відтінків.
Дуб Сонома і Німфея Альба або більш контрастне поєднання Венге комбі, якщо ж вам більше до вподоби монохромні відтінки, то можна вибрати колір Бук, Горіх, Яблокро, Дуб Сонома , Вільха або зовсім світлий Німфея Альба.
Пропонуємо купити Ліжко Класика-140 з такими параметрами:
- Ширина - 145 см;
- Висота - 86 см;
- Глибина - 204 см;
- Спальне місце 140х200 см.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 62.8 кг +/-5% |
| Наявність короба для зберігання | Материал фасада |
| Короб для білизни: | Нет |
| Підстава під матрац: | Дно лист ДСП |
| Матрац в комплекті: | Нет |
| Підйомний механізм : | Нет |
| Ящики в комплекті: | Нет;Дополнительнвя опция; |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый;Дуб крафт золотой;Ателье светлый; |
| Розмір спального місця | 800x2000 |
| Довжина | 2042 мм |
| Ширина | 852 мм |
| Висота | 860 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 2000 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 800 |
російська
українська