Ліжко 80
Ціна:
3 914 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 5635-01
Ліжко-80 - це чудовий економ варіант. Ліжко має дно під матрац з ДСП.
Великий вибір кольорів дозволить підібрати той який гармонійно впишеться у Ваш інтер'єр.
Односпальне Ліжко-80 є обов'язковою частиною меблів в кімнаті дитини, підлітка або звичайної дорослої людини. Це Ліжко дуже зручне. Воно подарує вам міцний і нормальний сон, що наповнить Вас енергією на завтрашній день.
Ліжко матрацом комплектується додатково.
Матрац необхідний розміром 80х200 см.
колір ДСП:Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, Дуб сонома, Венге темний, Німфея Альба
- Ширина 845 мм
- Висота 800 мм
- Глибина 2042 мм
- Розмір упаковки 2010х805х48 мм.
- Вага 48.92 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Украина |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 48.92 кг +/-5% |
| Наявність короба для зберігання | Материал фасада |
| Короб для білизни: | Нет |
| Підстава під матрац: | Дно лист ДСП |
| Матрац в комплекті: | Нет |
| Підйомний механізм : | Нет |
| Ящики в комплекті: | Нет |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Доступні Кольори | Яблоко;Ольха;Венге Темный;Бук;Нимфея Альба;Дуб Сонома;Орех Экко;Дуб санома+Нимфея Альба;Венге темный+венге светлый;Дуб крафт золотой;Ателье светлый; |
| Розмір спального місця | 800x2000 |
| Довжина | 2042 мм |
| Ширина | 845 мм |
| Висота | 800 мм |
| Спальне місце Ширина (мм) | 2000 |
| Спальне місце Довжина (мм) | 800 |
російська
українська