Комод-Стіл
Ціна:
4.053 грн
Увага
Через розробку нової системи контролю цін та наявності товарів, ЦІНУ та НАЯВНІСТЬ уточнюйте у менеджера.
Виробник:Компанит
Артикул: 6352-01
Комод-Стіл НОВИНКА (Компаніт)
Комод-Стіл – це незамінний елемент меблів для дому чи квартири.
Комод з письмовим столом. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення
Багато варіантів кольорів ЛДСП у кожній моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як у класичному, так і в сучасному стилі.
Габаритні розміри:
- Ширина-1060 мм
Висота-744 мм
Глибина-412 мм - Розмір упаковки
1055х412х156 мм
Вага-39.6 кг +/-5%
Матеріал-ламіноване ДСП
Колір ДСП: Венге, Вільха, Бук, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Характеристика | Значення |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Компаніт |
| Вага, кг | 39.6 кг +/-5% |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпуса | ламіноване ДСП |
| Тип напрямних шухляд | Роликові напрямні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шухляди |
| Форма | Прямий |
| Доступні Кольори | Венге темний; Вільха; Бук; Горіх Екко; Яблуня; Дуб Сонома; Німфея Альба; |
| Довжина | 1060 мм |
| Глибина | 412 мм |
| Висота | 744 мм |
російська
українська